Sláva Isusu Christu!

Gréckokatolícky magazín je novým a jedinečným masmediálnym projektom. Vo svojom obsahu chce priblížiť život a aktuálne dianie v Gréckokatolíckej cirkvi. Jeho zámerom je tiež informovať širokú verejnosť o činnosti spoločenstiev a organizácií v jednotlivých eparchiách. Zároveň chce vhodným spôsobom prezentovať zaujímavé profily osobností cirkevného života. To všetko prostredníctvom televízneho vysielania partnerských televízií na Slovensku a v Českej republike...

GRÉCKOKATOLÍCKY MAGAZÍN
20.6.2017

20.6.2017

Na Zakarpatí v Mukačevskej eparchii sa uskutočnila tradičná púť matiek na mieste poslednej verejnej liturgie blahoslaveného biskupa Teodora Romžu.

V rámci roka výročí Košickej eparchie sa uskutočnila prezentačná cesta košického eparchu, vladyku Milan Chautura a niekoľkých kňazov talianskej diecéze Casale Monferrato. Cieľom bolo priblížiť východnú katolícku cirkev byzantskej tradície.

Gréckokatolícky časopis SLOVO má nové vedenie o priestory. V rámci programu zasadnutia redakčnej rady ich posvätil prešovský arcibiskup a metropolita, vladyka Ján Babjak.

hlavní
partneri

Všetky práva vyhradené (c) 2015-2017 LEKOS, s.r.o.