Sláva Isusu Christu!

Gréckokatolícky magazín je novým a jedinečným masmediálnym projektom. Vo svojom obsahu chce priblížiť život a aktuálne dianie v Gréckokatolíckej cirkvi. Jeho zámerom je tiež informovať širokú verejnosť o činnosti spoločenstiev a organizácií v jednotlivých eparchiách. Zároveň chce vhodným spôsobom prezentovať zaujímavé profily osobností cirkevného života. To všetko prostredníctvom televízneho vysielania partnerských televízií na Slovensku a v Českej republike...

GRÉCKOKATOLÍCKY MAGAZÍN
28.2.2017

28.2.2017

Košická gréckokatolícka eparchia vstúpila do jubilnejého roku viacerých výročí. Pri tejto príležitosti ocenila aj významné osobnosti na poli eparchiálneho cirkevného školstva.

Sviatok Katedry sv. Petra i jednotu celej Cirkvi si bohoslovci kňazského seminára z Prešova pripomenuli aj zo svojim arcibiskupom na najväčšom pútnickom mieste Prešovskej archieparchie, v ľutinskej bazilike.

Gréckokatolícke gymnázium sv. Jána Krstiteľa v Trebišove bolo najúspešnejšou cirkevnou školou na Slovensku v projekte Euroškola. Jeho študenti si za odmenu si vyskúšajú prácu europslancov v Štrasburgu.

hlavní
partneri

Všetky práva vyhradené (c) 2015-2017 LEKOS, s.r.o.